Wee Baby

Wee Baby

@weebaby

41 Ürün

0 Takipçi

...
  • May 9 tarihinde katıldı.
Wee Baby 2 Hazneli Mama Kabı Seti

Wee Baby 2 Hazneli Mama Kabı Seti

Kaymaz tabanı sayesinde düz zeminlerde kolay kullanım sağlar.Tabağın iki gözlü tasarımı sayesinde bebeğinizin yemeklerinin karışmasını önler.Seyahat sırasında saklama kabı işlevi görür , kapağı sayesinde mamayı taze tutar.Yarı akışkan besinler için kullanılır.Sıvı besinler için kullanılmaz.Kapak kısmında bulunan kaşık yuvası ile kaşık temiz bir şekilde muhafaza edilebilir...

%24 İndirim
129,20₺ 169,90₺
Wee Baby 4 İşlevli Biberon Isıtıcı & Sterilizatör

Wee Baby 4 İşlevli Biberon Isıtıcı & Sterilizatör

Kullanmadan önce ısıtıcının içine 150 ml su dökülmeli.Termostatı ‘’biberona ‘’ a getirilmeli.Gösterge ışığı ısınırken yanacak ve sıcaklık 40° -47°’ye ulaştığında otomatik olarak kapanacaktır.Kullanmadan önce ısıtıcının içine 150 ml su dökülmeli.Termostatı ‘’ ısıya ‘’ a getirilmeli.Gösterge ışığı ısınırken yanacak ve sıcaklık 65° -85°’ye ulaştığında otomatik olarak kapanacaktır.Bebeği istenilen zamanda besleyebilmelerine yardımcı olur.Meyve sıkacağı yemek kabını üstüne konulur.İstenilen meyve, sıkacağın üzerine konulur ve vidalanır. Böylelikle meyve suyu yemek kabına akar.Kullanmadan önce ısıtı..

%15 İndirim
683,10₺ 799,90₺
Wee Baby Akıtmaz Kulplu PP Antikolik Bardak, 125 ml

Wee Baby Akıtmaz Kulplu PP Antikolik Bardak, 125 ml

Ürün asortili olduğundan dolayı göndermemizi istediğiniz ürün modelini bize bildiriniz. Aksi taktirde stok durumuna göre gönderim sağlanacaktır.Wee Baby Antikolik Akıtmaz Kulplu PP Bardak, kullanım kolaylığı ve rahatlığı sağlar!Özel tasarım emzik ucu sayesinde içerken damlatma ve akıtma yapmaz.Emzik ucu silikondur ve esnektir.Emzik alt etek kısmındaki hava kanalları sayesinde devamlı akış sağlar ve antikolik gaz yapmayan özellik taşır.Bebek için özel tasarlanmış ergonomik tutma kulpları.Emzik ucundaki Wee Baby özel Air System sayesinde konforlu akış sağlar.Özel kesim sayesinde emme dışında akı..

%19 İndirim
89,10₺ 109,90₺
Wee Baby Akıtmaz Kulplu PP Antikolik Bardak, 250 ml

Wee Baby Akıtmaz Kulplu PP Antikolik Bardak, 250 ml

Ürün asortili olduğundan dolayı göndermemizi istediğiniz ürün modelini bize bildiriniz. Aksi taktirde stok durumuna göre gönderim sağlanacaktır.Bebeklerin gelişiminde vitamin ve minerallerin yanında su ihtiyacı da anne sütü ile karşılanmaktadır.Annenin sütünün gelmemesi veya annenin çalışması nedeniyle ek gıdaya geçiş hızlanmaktadır.Ek gıdayla geçişle beraber bebeğin tükettiği mama ve gıdalara göre su tüketme ihtiyacı da artacaktır.Bu dönemde kullanacağınız bebek sulukları, bebeğinizin su içerken rahat etmesini sağlayacaktır.Wee Baby Antikolik Akıtmaz Kulplu PP Bardak'lar alıştırma bardağı ter..

%18 İndirim
98,00₺ 119,90₺
Wee Baby Bebek Bakım Seti, Mavi

Wee Baby Bebek Bakım Seti, Mavi

Bebeklerin kişisel bakımı için gerekli ürünler bir aradaFermuarlı taşıma çantasıyla tüm ürünler hepsi bir yerde muhafaza edilebilir.Şık çantası sayesinde ürünler kolaylıkla taşınabilir.Paket İçeriği; Tırnak Makası, Silikon Burun Aspiratörü, Bebek Tırnak Törpüsü (2 adet), Dijital Termometre, Bebek Fırçası, Saplı Çıt Çıt Makas, Tarak, Bakım Seti ÇantasıMakas uçları paslanmaz çeliktir. Eğimli ve yuvarlatılmış makas ucu tırnak kesiminin daha kolay ve güvenli yapılmasına yardımcı olur.Kolay açılıp kapanabilen makas, daha kontrollü kesim sağlar.Bebeğin burnundaki fazla mukusun temizlenmesi için tasa..

%26 İndirim
371,30₺ 499,90₺
Wee Baby Bebek Bakım Seti, Pembe

Wee Baby Bebek Bakım Seti, Pembe

Bebekler yeni doğdukları andan itibaren kişisel bakımları yapılmaya başlanmalıdır.Saç, tırnak ve burun bakımına yenidoğan bebeklerin konforu için özen gösterilmelidir.Düzenli saç bakımı, kafa derisinin ve saç sağlığı için önemlidir.Bebeklerin düzenli uyuyabilmesi, beslenebilmesi, kulak ve solunum yolu enfeksiyonlarından korunabilmesi için burunlarının sık sık temizlenmesi gerekmektedir.Bebeklerin kendilerini çizmemesi için ise tırnak bakımları aksatılmamalıdır.Tırnak bakımı, daha kolay olabileceği için bebekler uyuyorken veya sakin hareket ediyorken yapılması tercih edilebilir.İçindekiler;Tırn..

%26 İndirim
371,30₺ 499,90₺
Wee Baby Biberon Temizleme Fırçası

Wee Baby Biberon Temizleme Fırçası

Ürünün 2 rengi mevcuttur.Lütfen göndermemizi istediğiniz ürün rengini bize bildiriniz. Aksi taktirde stok durumuna göre gönderim sağlanacaktır.Biberon ve bardaklar temizlenirken sert yüzeye sahip olan bir materyalle temizlenirse iç yapısı çizilir.İç yapısı çizilen ürünlerde kısa sürede deformasyon sorunu gözlemlenir.Ucu TPE’den (Termoplastik Elastomer) yapılmış fırça sayesinde ürünlerin dibine kadar kolaylıkla ulaşır, iç yapısı çizilmeden temizlenir.Yumuşak uçları sayesinde temizlemede kolaylık sağlar.Ekstra yumuşak, çizmeyen fırça çıkıntıları, daha hijyenik ve kolay temizlenebilir.Biberon-bar..

%28 İndirim
50,50₺ 69,90₺
Wee Baby Burun Aspiratörü

Wee Baby Burun Aspiratörü

Bebeğin burun içi salgısının pratik ve hijyenik bir şekilde temizlenmesine yardımcı olur.Bebeklerin burun içi salgısının düzenli temizlenmesi onların kulak ve solunum yolu enfeksiyonlarından korunması için önemlidir.Birleştirmesi ve kullanımı kolaydır. Yumuşak silikon aspiratör ucu bebeğin burnunu tahriş etmez.Sert kutusu ile hijyenik olarak saklanabilir ve taşınabilir.Ambalajın içinde 2 adet yedek uç bulunmaktadır. Uçlar tek kullanımlıktır.Harici olarak yedek uçlar temin edilebilir.Üretimde FDA standartlarında BPA içermeyen hammaddeler kullanılmıştır.Biberon emziği doğal malzeme olup, tatsız..

%16 İndirim
66,80₺ 79,90₺
Wee Baby Burun Aspiratörü Yedek Ucu, 10'lu

Wee Baby Burun Aspiratörü Yedek Ucu, 10'lu

Bebeğinizin burun içi salgısını pratik ve hijyenik bir şekilde temizlemenize yardımcı olur.Bebeklerin burun içi salgısının düzenli temizlenmesi onları kulak ve solunum yolu enfeksiyonlarından korunması için önemlidir.Birleştirmesi ve kullanımı kolaydır.Yumuşak silikon aspiratör ucu bebeğinizin burnunu tahriş etmez.Ambalajın içinde 10 adet yedek uç bulunmaktadır.Üretimde FDA standartlarında BPA içermeyen hammaddeler kullanılmıştır.Biberon emziği doğal malzeme olup, tatsız ve kokusuzdur. Bu sayede bebeğin emziğe uyum sağlaması kolaydır olacaktır.Kullanılan silikon pürüzsüz ve şeffaftır; kolay ..

%31 İndirim
41,60₺ 59,90₺
Wee Baby Burun Temizleyici Aspiratör

Wee Baby Burun Temizleyici Aspiratör

Wee Baby Burun Temizleyici kullanım kolaylığı ve rahatlığı sağlar!Bebeğin burun içi fazla salgılarının kolay bir şekilde temizlenmesiniz sağlar.Bebeğin burun içine zarar vermez.BPA içermez.En: 95 mm, Boy: 185 mm, Yükseklik: 30 mmAğırlık: 44,95 gramYaş Aralığı: 0 ay ve üzeriBebeğin burun içi fazla salgılarının kolay bir şekilde temizlenmesiniz sağlar.Bebeğin burun içine zarar vermez.Bebekler özellikle uyurken tıkanan burun delikleri ile huzursuz olur ve sık sık uyanırlar. Bu da uyku düzensizliğinin yanında huzursuzluğu neden olur.Özellikle burun akıntısı ve soğuk algınlığı gibi durumlarda tıkan..

%18 İndirim
81,70₺ 99,90₺
Wee Baby Çatal Kaşık Saklama Kabı

Wee Baby Çatal Kaşık Saklama Kabı

Ürünün 2 rengi mevcuttur. Lütfen göndermemizi istediğiniz ürün rengini bize bildiriniz. Aksi taktirde stok durumuna göre gönderim sağlanacaktir.Wee Baby Çatal Kaşık Saklama Kabı, kullanım kolaylığı ve rahatlığı sağlar!Çatal ve kaşığın kullanılmadığı zamanlarda temiz kalmasını sağlar.BPA içermez.Sağlıklı silikon kullanılmıştır.Her kullanımdan önce gözle muayene ediniz. Hasar ve yıpranma belirtileri görüldüğünde kullanmayınız.Her kullanımdan önce ılık, sabunlu suda temizleyiniz ve iyice durulayınız.Bulaşık makinesinde temizlemeye uygun değildir.Hassas bir ürün olduğu için sterilizatörde temizlem..

%26 İndirim
37,10₺ 49,90₺
Wee Baby Çatal Kaşık Seti, Saklama Kutulu

Wee Baby Çatal Kaşık Seti, Saklama Kutulu

Ürün asortili olduğundan dolayı göndermemizi istediğiniz ürün rengini bize bildiriniz. Aksi taktirde stok durumuna göre gönderim sağlanacaktır.Mama kaşığı ve çatalı bebeğin anne sütünden mamaya geçiş döneminde kullanılabilecek ideal bir üründür.12 ay + kullanımı içindir.Bebeklerin kendi kendilerine güvenle yemek yeme alıştırması yapmalarını sağlar.Çatal ve kaşık bebeğin ağzına uygun olarak küçük boyutta tasarlanıp üretilmiştir.Çatal ucu yuvarlatılarak tasarlanmıştır, bebeğe zarar vermez.Akışkan ve katı mamalar için bebeğin damağını zedeleme riski olmadan kullanılabilir.Uzun saplar mama kabının..

%31 İndirim
41,60₺ 59,90₺
Wee Baby Colorful Akıtmaz Kulplu Antikolik Bardak, 240 ml

Wee Baby Colorful Akıtmaz Kulplu Antikolik Bardak, 240 ml

Biberondan bardağa geçişi kolaylaştırır.Wee baby valf sistemi sayesinde akıtma ve damlatma yapmaz.Yumuşak bardak ucu kolay içim sağlar.Kolay açılıp kapanabilen kapak sistemi.Emme ağızlığı çıkartılıp yıkanabilir.Ürün asortilidir. Göndermemizi istediğiniz ürün rengini bize bildiriniz. Aksi taktirde stok durumuna göre gönderim sağlanacaktır...

%24 İndirim
106,90₺ 139,90₺
Wee Baby Desenli Emzik Askısı

Wee Baby Desenli Emzik Askısı

Her kullanımdan önce ılık, sabunlu suda temizleyiniz ve iyice durulayınız.Kullanılmadığı takdirde kuru olarak kapalı bir kapta saklayınız.Emzik askısı sadece giysilere takmak için tasarlanmıştır. Giysiye tutturduğunuz yerin bebeğinizin boynuna yakın olmamasına özen gösteriniz.Emzik askısını bebeğiniz karyola, beşik veya yataktayken kullanmayınız.Bulaşık makinesinde temizlemeye uygun değildir.Hassas bir ürün olduğu için sterilizatörde temizlemeye uygun değildir.Bu ürünü kaynatmayınız.Emzik Zinciri oyuncak veya diş kaşıyıcı olarak kullanılmamalıdır.Ürün rengi asortili olduğundan dolayı göndermem..

%18 İndirim
32,70₺ 39,90₺
Wee Baby Desenli Kelebek Damaklı Emzik, 0-6 Ay

Wee Baby Desenli Kelebek Damaklı Emzik, 0-6 Ay

Ortodontik damaklı emzik yapısı, bebeğin doğal damak gelişimini destekler.Emzik tasarımındaki gelişmiş “Hava Alan Sistem” emziğin yapışmasını engeller.Ergonomik, eğimli tasarım bebeklerin emziği rahatlıkla tutabilmelerini sağlar.Derin burun kesimi, bebeğinizin daha rahat nefes alabilmesin yardımcı olur.Ürün asortilidir. Göndermemizi istediğiniz ürün rengini bize bildiriniz. Aksi taktirde stok durumuna göre gönderim sağlanacaktır...

%15 İndirim
59,40₺ 69,90₺
Wee Baby Emzik Saklama Kutusu

Wee Baby Emzik Saklama Kutusu

Emzikler steril şekilde muhafaza edilmelidir. Bu noktada emzik saklama kapları emziklerin hijyenik ve sağlıklı şekilde korunmasını sağlarken kaybolmasını da engellemektedir. Özellikle seyahat vb. durumlarda annenin emziği çantasında taşımasını kolaylaştıran emzik saklama kapları ile bebeğinizin emziğini sağlıklı şekilde saklarken ihtiyaç duyduğunuz her anda rahatça kullanabileceksiniz.BPA İçermeyen Malzemeden Üretilmiştir.Üretimde FDA standartlarında BPA içermeyen hammaddeler kullanılmıştır.Sağlıklı Silikon Malzemeden Üretilmiştir.Silikon pürüzsüz, şeffaf, kokusuz ve tatsızdır. Isırma ve çekme..

%30 İndirim
49,00₺ 69,90₺
Wee Baby Enjoy Akıtmaz PP Alıştırma Bardağı

Wee Baby Enjoy Akıtmaz PP Alıştırma Bardağı

Ürün asortili olduğundan dolayı göndermemizi istediğiniz ürün rengini bize bildiriniz. Aksi taktirde stok durumuna göre gönderim sağlanacaktır.Bisfenol - A maddesi içermeyen PP malzemeden üretilmiştir.Damlatmaz kapak sistemi sayesinde kolay içim sağlar.Emme ağızlığı çıkartılıp yıkanabilir.Oldukça pratiktir.Her bir parçası çıkartılıp kolayca monte edilebilir.Yolculuk sırasında rahatlıkla kullanılabilir...

%18 İndirim
81,70₺ 99,90₺
Wee Baby Figürlü Emzik Askısı

Wee Baby Figürlü Emzik Askısı

Emziğin yere düşüp kirlenmesini önler.Emziğin bebeğin kıyafetine kolayca tutturulmasını sağlar.Kolay açılıp kapanabilen klips sistemi mevcuttur.Sevimli hayvan figürleri ile tasarlanmıştır.Sert ve keskin köşesi yoktur.Ürün asortilidir. Göndermemizi istediğiniz ürün rengini bize bildiriniz. Aksi taktirde stok durumuna göre gönderim sağlanacaktır...

%28 İndirim
57,90₺ 79,90₺
Wee Baby Funny Sulu Diş Kaşıyıcı

Wee Baby Funny Sulu Diş Kaşıyıcı

Her kullanımdan önce ılık, sabunlu suda temizleyiniz ve iyice durulayınız.Kaynatmayınız veya dondurmayınız. Sadece ev tipi buzdolabında soğutulmalı, derin dondurucuya konulmamalıdır.Hasar veya incelme belirtileri görüldüğünde kullanmayınız.Yıpranmaya neden olabileceğinden doğrudan güneş ışığı altında bırakmayınız.Kullanılmadığı takdirde kuru olarak kapalı bir kapta saklayınız.Bulaşık makinesinde temizlemeye uygun değildir.Hassas bir ürün olduğu için sterilizatörde temizlemeye uygun değildir.Ürün asortilidir. Göndermemizi istediğiniz ürün rengini bize bildiriniz. Aksi taktirde stok durumuna gör..

%29 İndirim
56,90₺ 79,90₺
Wee Baby Kalpli Silikon Diş Kaşıyıcı

Wee Baby Kalpli Silikon Diş Kaşıyıcı

Belirgin kabartılar, bebeğin diş çıkarma döneminde diş etine masaj yaparak rahatlamasını sağlar.Sap kısmındaki kabartılar bebeğin dokunma hissini geliştirir.Yoğun minik yuvarlaklar, bebeğin damak kaşıntısına iyi gelir ve rahatlatır.Ürün asortilidir. Göndermemizi istediğiniz ürün rengini bize bildiriniz. Aksi taktirde stok durumuna göre gönderim sağlanacaktır...

%32 İndirim
40,90₺ 59,90₺
1'den 20'e kadar gösteriliyor. Toplam: 41 (3 Sayfa)

Kullanıcı Adı: @weebaby

Çerezler Hakkında

Mümkün olan en iyi alışveriş deneyimini sunmak için çerezleri kullanıyoruz.
Daha fazla bilgi için; Gizlilik Politikası