Otribebe

Otribebe

@otribebe

3 Ürün

0 Takipçi

...
  • March 27 tarihinde katıldı.
Otribebe Monodoz İzotonik ve Steril Deniz Suyu, 5 ml, 20 Flakon

Otribebe Monodoz İzotonik ve Steril Deniz Suyu, 5 ml, 20 Flakon

Otribebe Monodoz 5 ml x 20 AdetOtribebe Monodoz, izotonik ve steril %100 doğal deniz suyu içeriği ile bebeklerde burun akıntılarının ve burnu tıkayan salgının temizlenmesinde kullanılır.Otribebe Monodoz, soğuk algınlığı ve alerjiler sonucunda oluşan burun akıntılarının ve burnu tıkayan salgının temizlenmesinde kullanılır.Bebeklerin hassas burnu için tek kullanımlık flakonlarda ambalajlanmış izotonik ve steril %100 doğal deniz suyu içerir.Özellikle yenidoğan ve 2 yaşın altındaki bebeklerde nazal aspiratör kullanımından önce kullanımı kolaylaştırmak için ilk adım olarak koyulaşmış burun salgısın..

%21 İndirim
118,80₺ 149,90₺
Otribebe Nazal Burun Aspiratörü Yedek Ucu, 10 Adet

Otribebe Nazal Burun Aspiratörü Yedek Ucu, 10 Adet

Yenidoğan bebeklerin birçok yetenekleri henüz gelişmediği gibi sümkürme yetileri de daha oluşmamıştır. Bu nedenle burun içerisinde oluşan mukus yapısını kendi imkanları ile dışarı çıkaramazlar ve bu konudan rahatsızlık duyarlar. Bebeklerde bu sıkıntıyı ortadan kaldırmak üzere burun aspiratörleri geliştirilmiştir.Bebeklerin burun pislikleri bu aspiratörler sayesinde kolaylıkla temizlenebilmektedir.Burun aspiratörleri uçlarında süngerden yapılmış bir filtre taşırlar. Bu filtre sayesinde burun içeriği dışarı alınır.Burun aspiratör ucu dediğimiz bu filtreler her kullanımdan sonra pislenmesinden öt..

%20 İndirim
103,90₺ 129,90₺
Otribebe Yumuşak Uçlu Nazal Burun Aspiratörü

Otribebe Yumuşak Uçlu Nazal Burun Aspiratörü

Bebeklerdeki burun tıkanıklığı sorununu gidermek için özel olarak geliştirilen Otribebe yöntemi, bu yönteme özel olarak tasarlanan Otribebe markası altındaki ürünlerden oluşuyor.Bebeklerdeki burun tıkanıklığına karşı kesin pratik ve hijyenik çözüm sunan ilk ve tek tedavi seti, Otribebe Nazal Aspiratör,Otribebe yedek uçlar ve Otribebe Monodoz ürünlerini içeriyor.Bebeğin burnunu Otribebe Monodoz ile nemlendirin,İçinde sünger filtresi olan değiştirilebilir ucu, aspiratörün gövdesine takın,Otribebe Nazal Aspiratör’ün ucunu bebeğin burun kanalının girişine dikkatli bir şekilde yerleştirin. (ancak u..

%20 İndirim
103,90₺ 129,90₺
1'den 3'e kadar gösteriliyor. Toplam: 3 (1 Sayfa)

Kullanıcı Adı: @otribebe

Çerezler Hakkında

Mümkün olan en iyi alışveriş deneyimini sunmak için çerezleri kullanıyoruz.
Daha fazla bilgi için; Gizlilik Politikası