Fisher Price

Fisher Price

@fisherprice

29 Ürün

0 Takipçi

...
  • September 15 tarihinde katıldı.
Fisher Price 3'lü 1 Arada Sevimli Kulube Jimnastik Merkezi

Fisher Price 3'lü 1 Arada Sevimli Kulube Jimnastik Merkezi

Fisher-Price® 3'ü 1 Arada Sevimli Kulübe Jimnastik Merkezi, bebeğinizle birlikte büyüyerek gelişiminin her aşamasında oyun saatine eşlik eder.Rahat oyun minderi ve asılabilen oyuncaklar bebeklerin uzanıp oynama pozisyonunda eğlenmesini sağlar.Bebek büyüdükçe, duyusal gelişimi destekleyen çıkarılabilir etkinlik oyuncaklarına sahip ek panel açılarak karın üstünde oynama dönemine geçilebilir.Jimnastik merkezi, kulübe temalı bir emekleme tüneline dönüşerek erken dönem taklit oyunlarına ilham veren müzikli ve ışıklı oyuncak sulama kabı ile sürprizli ce-eee oyunlarıyla eğlence imkanı sunar.Jimnastik..

1.385,20₺
Fisher Price 3'ü 1 Arada Yağmur Ormanı Jimnastik Merkezi

Fisher Price 3'ü 1 Arada Yağmur Ormanı Jimnastik Merkezi

Fisher-Price 3'ü 1 Arada Yağmur Ormanı Jimnastik Merkezi, yürüme çağına kadar bebeğinizin gelişim adımlarına uyum sağlar.Yenidoğanlar, yumuşak oyun matına yatarak baş üstündeki kemerlere asılabilen 6 oyuncakla oynayabilir.Miniğinizin oyuncaklara uzanabilmesi için karın üstünde oynama sırasında ayarlanabilir kemeri aşağı çekebilirsiniz.Zürafalı karın yastığı ise oyun sırasında bebeğinizi desteklemeye yardımcı olur.Müzikli ve ışıklı tembel hayvan oyuncağıyla bebeğiniz karın üstünde, oturarak ve emekleyerek oynarken çok eğlenecek.Tropikal yağmur ormanı temalı bu bebek jimnastik merkezi; uzanarak,..

1.646,90₺
Fisher Price Büyük Maceralar Dev Oyun Halısı

Fisher Price Büyük Maceralar Dev Oyun Halısı

Bebekler Fisher-Price'ın Büyük Maceralar Dev Oyun Halısı ile ihtiyaçlarını yanına alıp heyecan verici "açık hava" maceralarına atılmaya hazır!Kamp temalı bu 152 cm uzunluğundaki ekstra büyük oyun minderinin geniş yüzeyi minik kampçıların alanı tanımasını sağlar.Aynı zamanda; çıngıraklı pusula, yüksek kontrastlı ayna, hışırtılı şekerleme ve BPA içermeyen bulutlu dişlik gibi bir çok aktivite oyuncağı bulunur.Çamaşır makinesinde yıkanabilen minderi kolayca rulo yapıp katlayarak bebeğinizle gittiğiniz her yere götürebilirsiniz.Uzanarak ve karın üstünde oynama fırsatı sunan geniş oyun alanı ve eğle..

1.077,40₺
Fisher Price Eğitici Eğlenceli Tuvalet

Fisher Price Eğitici Eğlenceli Tuvalet

Fisher Price Eğitici Eğlenceli Tuvalet (Türkçe), çocuğunuzun tuvalet eğitiminin daha kolay ve eğlenceli geçmesini sağlar.Üzerinde sevimli bir yüz bulunan bu etkileşimli tuvalet, eğlenceli şarkılar ve ifadelerle miniğinizin her başarısını kutlar.Çocuklar için ideal boyda üretilen bu tuvalet; tıkırtılı sifon kolu, kapağı açılıp kapanan çıkarılabilir tuvalet oturağı ve açılır tuvalet kağıdı tutacağı gibi ayrıntılarıyla gerçekçi görünür.Eğlenceli ifadeler ve miniklerin eşlik edebileceği şarkılarla her başarıyı ödüllendiren bu etkileşimli tuvalet ile tuvalet eğitimi artık daha eğlenceli.Gerçekçi ta..

1.034,80₺
Fisher Price Eğitici Eğlenceli Tuvalet, Türkçe

Fisher Price Eğitici Eğlenceli Tuvalet, Türkçe

Büyüklerin dünyasındaki tuvaletlerin tıpatıp aynısı bir kapağı, sifon çekme düğmesi ve tuvalet kağıdı kolu vardır.Tek farkı daha küçük ve eğlenceli olmasıdır. Oturulduğu zaman otomatik olarak faaliyete geçen müzikle birlikte her “başarısı” için onu ödüllendirir!3 farklı şekilde kullanılabilmektedir:1. Yeni başlayanlar için yerde durabilen ayaklı oturak.2. Koltuk, arkalık kısmı ve ses efektleri ile birlikte klozete adapte edilebilen oturak.3. Koltuk ve kapak kısmı tamamen çıkarılıp klozet adaptörü olarak kullanılabilen oturak.Ses ve müzik efektleri sayesinde tuvalet eğitimi çok eğlenceli bir ha..

1.065,30₺
Fisher Price Eğlen ve Öğren 3'ü 1 Arada Karavan, Türkçe-İngilizce

Fisher Price Eğlen ve Öğren 3'ü 1 Arada Karavan, Türkçe-İngilizce

Minikler, Yaşa Göre Gelişim teknolojisi sayesinde eğlenerek öğrenir.1. Seviye - Keşfetme: Bebeğiniz alfabeyi, sayıları, şekilleri ve renkleri tanıtan eğlenceli şarkılar ve ifadelerle maceraya ilk adımlarını atabilir.2. Seviye - Teşvik Etme: Bu seviye, minikleri kamp kurmaya, yemek "pişirmeye" ve eğlenceyi keşfetmeye davet eder.3. Seviye - Taklit Etme: Heyecan dolu kamp şarkıları ve ifadeleriyle çocuklar, "açık havada" maceranın keyfini çıkarır.İngilizce ve Türkçe dillerinde renkler, 1'den 10'a kadar sayma ve şekilleri öğreten 90'dan fazla şarkı, Yaşa Göre Gelişim teknolojisi doğrultusunda beli..

2.055,00₺
Fisher Price Eğlen ve Öğren Eğitici Köpekçiğin Aktivite Masası, Türkçe-İngilizce

Fisher Price Eğlen ve Öğren Eğitici Köpekçiğin Aktivite Masası, Türkçe-İngilizce

Bebeğiniz bu öğrenme masasının her bir köşesinde öğrenecek ve keşfedecek yeni şeyler bulacak!Hayvanat bahçesinde silindiriri döndürerek hayvanlar hakkında şarkılarla bilgiler edinecek!Öğrenme masasındaki şekillerin ne olduğunu, İngilizce ve Türkçe opsiyonlu dil seçeneği ile iki dilde de öğrenmiş olacak!Alfabeyi dinlemek için evin kapısını açıp kapamanız, zıt anlamlı kelimeleri öğrenmek için de ışığı açmanız yeter! Yaş: 36 Ay+Kutu Ölçüsü: 56x41x14 cm..

1.603,80₺
Fisher Price Eğlen ve Öğren Eğitici Masalcı Tırtıl, Türkçe

Fisher Price Eğlen ve Öğren Eğitici Masalcı Tırtıl, Türkçe

Hikaye kitabı şeklinde biçimlendirilmiş olan Eğitici Masalcı Tırtıl, bebeğin temel bilgileri öğrenmesini sağlar.Bebek her sayfadaki masalın şarkısını, harfleri, sayıları ve renkleri öğrenmek için kitabın tam ortasındaki neşeli suratlı tırtılın düğmelerine basar.Tırtılın elinde yanan ışıklar bebeğin hangi sayfayı takip etmesi gerektiği konusunda yön gösterir.‘Benim Annem’, ‘Arı Vızvızvız’, ‘Balıkçı Hasan’, ‘Baltalar Elimizde’, ‘Yağmur Yağıyor’ ve ‘Ali Baba’nın Çiftliği’ şarkılarını söylerken, bebek eğlenerek öğrenir.Alfabeyi, sayıları, ilk kelimeleri ve şarkı söylemeyi öğretir...

%14 İndirim
861,30₺ 999,00₺
Fisher Price Eğlen ve Öğren Eğlenceli Müzik Kutusu, Türkçe-İngilizce

Fisher Price Eğlen ve Öğren Eğlenceli Müzik Kutusu, Türkçe-İngilizce

Kulakların pasını giderme zamanı!Uygulamalı aktiviteleri, ışıkları, müzik ve sesleri ile Fisher-Price® Eğlen ve Öğren® Müzik Kutusu miniklerin keşfetmeye ister evde ister dışarıda devam etmesini sağlar.Bebeğiniz kanal arayıcıyı kaydırarak, düğmelere basarak veya kasetçaları açıp kapatarak müzik kutusunun eğlenceli melodilerini dinlerken bir yandan alfabeyi, sayı saymayı, renkleri ve daha fazlasını öğrenir. Yaşa Göre Gelişim™ teknolojisi bulunan bu taşınabilir aktivite oyuncağı sayesinde bebeğiniz büyüdükçe eğitici içerikleri de bebeğinizin yaşına ve gelişim seviyesine uygun olarak ayarlayabili..

937,90₺
Fisher Price Eğlen ve Öğren Köpekçiğin Oyun Macerası

Fisher Price Eğlen ve Öğren Köpekçiğin Oyun Macerası

Minik oyun tutkunları, Fisher-Price® Eğlen ve Öğren® Köpekçiğin Oyun Macerası müzikli aktivite oyuncağı ile yeni bir oyun deneyimini keşfedecek!Yön tuşu, A ve B düğmeleri, oyun kasedi ve ışıklı ekranı ile oyuncak oyun konsolu, tıpkı gerçek bir konsola benzer! Minikler oyunu 'oynamak' için düğmelere bastığında yönleri, renkleri, sayıları ve şekilleri öğreten eğlenceli müzikler, sesler ve ifadeler duyar. Düğmeler ve aktiviteler ile basma, kaydırma ve açıp kapatma eylemleri, miniklerin el becerisinin ve el-göz koordinasyonunun güçlenmesine yardımcı olur.Bebekler için uygulamalı aktiviteler sunan,..

%5 İndirim
265,70₺ 279,90₺
Fisher Price Eğlen ve Öğren, İlk Bilgisayarım

Fisher Price Eğlen ve Öğren, İlk Bilgisayarım

Bebeğiniz büyürken Yaşa Göre Gelişim aşamalarını değiştirin1. Seviye - Keşfetme (6 ay ve üzeri bebekler için): Klavyenin tuşlarına basıldığında; eşlik edilebilecek eğlenceli şarkıların yanı sıra 1'den 10'a kadar sayılar ve selamlaşma ifadeleri duyulur.2. Seviye - Teşvik etme (12 ay ve üzeri bebekler için): Minik iş arkadaşınız, sayıların İngilizcesini de öğrenecek!3. Seviye - Taklit etme (18 ay ve üzeri bebekler için): Eğlenceli ifadeler ve şarkılar, bebeğinizin "iş gününe" keyif katacak.Fisher-Price Eğlen ve Öğren İlk Bilgisayarım elektronik oyuncakla bebekler evde veya bulundukları her yerde..

601,40₺
Fisher Price Eğlenceli Aktivite Küpü

Fisher Price Eğlenceli Aktivite Küpü

Fisher Price Doku Eğlenceli Aktivite Küpü, bebeğinizin sonsuz uygulamalı eğlence için kumaş "kağıtları" kutudan tekrar tekrar çıkarıp çıkarmasını sağlar.Bebeklerin küçük elleri için tasarlanan bu oyuncak mendil kutusu aktivite küpü, 2 kırışık pelüş çarşaf dahil 6 "doku" ve ayrıca küçüklerin karın üstü veya oturarak oynarken keşfedecekleri eğlenceli aktiviteler içeren 4 duyusal panel içerir.Bebekler, bu taklit mendil kutusu etkinlik küpü ile kutudan mendil çıkarma eğlencesini yeniden yaratabilir.Duyusal eğlenceyi yükleyin ve boşaltın!Küçük ellerin keşfetmesi için sevimli hayvan yüzleri ve kırış..

504,90₺
Fisher Price Geveze Telefon

Fisher Price Geveze Telefon

Bebekler Fisher Price Eğitici Geveze Telefon’un başına geçip eğlenceli oyunlara atılacak.Sevimli yüzü, çevirmeli tuşları, telefon sesleri ve bebeğiniz çekerken aşağıya ve yukarıya giden gözleriyle Fisher Price Geveze Telefon bebeğinizin hem konuşmasına hem gezinmesine yardımcı olur.Bebeğiniz oturarak oynayabilir veya gittiğe yere sürükleyebilir.Eğitici telefonın; eğlenceli telefon sesleri ve aşağıya ve yukarıya​ giden gözleri bulunmaktadır.Tuşlar 0-9 arası numaraları tanıtır.Bebeklerin taklit etme dönemlerinde onları eğlendirir, hayal gücünü genişletir, yeni bilgiler öğretir ve yeni kavramlar ..

422,10₺
Fisher Price Gökkuşağı Müzikli Uyku Yardımcısı

Fisher Price Gökkuşağı Müzikli Uyku Yardımcısı

Fisher-Price'ın Gökkuşağı Uyku Yardımcısı, bebeğinizi sakinleştirmeye ve rahatlatmaya yardımcı olması için bebek odasına yerleştirebileceğiniz, sıcak renklere ve hafif ışık desenlerine sahip şık bir uyku yardımcısıdır.Bebeğinizi rahatlatmak için 15, 30 veya 45 dakikalık rahatlatıcı doğa sesleri, beyaz gürültü veya özel olarak tasarlanmış Ready, Settle, Sleep çalma listesini seçin. Ayrıca ses seviyesini yüksek, düşük veya sadece ışık destekli rahatlama için sessiz olarak da ayarlayabilirsiniz.Doğumdan itibaren tüm bebekler için rahatlatıcı müziklere, seslere ve sakinleştirici ışıklarla sahip gö..

%9 İndirim
725,80₺ 799,90₺
Fisher Price İzle ve Öğren Kumanda

Fisher Price İzle ve Öğren Kumanda

Fisher-Price Eğlen ve Öğren İzle ve Öğren Kumanda ile bebekler yeni bir eğitici eğlenceyle tanışacak!Bu taklit uzaktan kumanda yetişkinlerin kullandığıyla aynı fakat minik ellerin kavrayabileceği, basabileceği, tıklayabileceği, açıp kapatabileceği boyutta.Bebeğiniz ABC, 123 veya müzik düğmelerine bastığında sevimli ekranın ışığı yanar ve 20'den fazla şarkı, ses ve ifade dinler.İfadeler harfler, rakamlar ve renkleri içerir.Açma kapatma, geçiş yapma ve yön düğmeleri gibi meşgul edici diğer aktiviteler bebeğin ince motor becerilerini geliştirmeye yardımcı olur, eğlence de cabası!Işıklı, müzikli v..

%22 İndirim
469,00₺ 599,00₺
Fisher Price Kaydır ve Öğren Akıllı Telefon

Fisher Price Kaydır ve Öğren Akıllı Telefon

Fisher Price Eğlen ve Öğren serisinden Kaydır ve Öğren Akıllı Telefon ile ekranı yukarı kaydırıp öğrenirken eğlenin.Bebeğinizin Eğlen ve Öğren dostlarının yanı sıra Köpekçik ve Kız Kardeşi ile konuşabileceği bu interaktif oyuncak telefon tıpkı gerçek gibidir.Oyuncakta ayrıca miniklerin ışıklar, şarkılar ve sesleri etkinleştirmek için basabileceği uygulama şeklinde iki öğrenme modu ve sayı düğmeleri bulunur.Çocuklar oyuncak telefondaki tuşlara basıp ekranı kaydırır ve aktiviteleri keşfederken ince motor becerilerini geliştirir.Eğitici şarkılar ve ifadeler ise çocuklara sayıları, saymayı, şekill..

519,70₺
Fisher Price Kelebekli Rüyalar, Dönence

Fisher Price Kelebekli Rüyalar, Dönence

Bu projeksiyon özellikli dönence; bebeğinizi sakinleştirici görüntüler, yıldızlara benzeyen ışıklar, müzikler, anne karnı sesleri ve doğa sesleriyle sararak uykuya hazırlar.Kelebekli Rüyalar Üçü Bir Arada Projeksiyon Dönence'yi bebeğinizin gelişimine göre farklı dönemlerde farklı şekillerde kullanabilirsiniz.Bebeğiniz küçükken bu dönenceyi, ışık gösterili ve 3 rahatlatıcı müzik modlu otomatik bir beşik veya karyola dönencesi olarak kullanabilirsiniz.Bebeğiniz biraz daha büyüdüğünde ise bu projeksiyon özellikli dönenceyi beşiğin dışında, örneğin masa üzerinde veya bebek arabasına bağlayarak kul..

1.250,80₺
Fisher Price Köpekçik ve Arkadaşları Oyun Konsolu

Fisher Price Köpekçik ve Arkadaşları Oyun Konsolu

Fisher Price Eğlen ve Öğren serisinden Köpekçik ve Arkadaşları Oyun Konsolun ile oyun zamanı yeni bir seviyeye taşınıyor!Yetişkinlerin kullandığı oyun konsollarına benzeyen bu interaktif eğitici oyuncakta yürüme çağındaki çocuklar için ekrandaki Eğlen ve Öğren ekibi, dönüp kaydırılan 2 oyun kolu ve basılabilen çok sayıda eğlenceli düğme gibi özellikler bulunur.Minikler oyun konsolunu keşfederken 1'den 10'a kadar saymayı, şekilleri ve renkleri öğreten çok renkli ışıkları, şarkıları ve eğitici ifadeleri etkinleştirecek.Dil seçmek için dünya düğmesini kullanın: İngilizce, Türkçe veya Yunanca dill..

500,20₺
Fisher Price Linkimals Eğlenceli Penguen

Fisher Price Linkimals Eğlenceli Penguen

Fisher Price Linkimals Eğlenceli Penguen oyuncağı farklı şarkıları, çok renkli ışıkları ve eğlenceli hareketleriyle miniğinizi dans etmeye teşvik edecek.Çocuklar düğmelere bastığında penguen, harfler ve zıt anlamlı kelimeler gibi kavramları öğreten şarkılar ve ifadeler eşliğinde ayaklarını hareket ettirerek iki yana sallanır.Bu arkadaş canlısı penguen, diğer Linkimals arkadaşlarıyla bir araya geldiğinde hep birlikte konuşur, ışık saçar, şarkı söyler ve oyunlar oynarlar! (Diğer Linkimals oyuncakları ayrı olarak satılır ve stoklarla sınırlıdır.)Çok renkli ışıkları ve harfleri, zıt anlamlı kelime..

1.009,80₺
Fisher Price Linkimals Neşeli Tembel Hayvan, Türkçe

Fisher Price Linkimals Neşeli Tembel Hayvan, Türkçe

Türkçe, Müzikli ve Işıklı Fisher Price Linkimals Neşeli Tembel Hayvan ile bebekler için oyun zamanı!Bu sevimli, etkileşimli tembel hayvan ışıkları, müzikleri ve neşeli dans hareketleriyle bebeğinizi sayılar ve renklerle tanıştırıyor.Linkimals Neşeli Tembel Hayvan, eğlenceli ışıklar, müzikler, şarkılar ve danslarıyla bebeğinizi hareket etmeye ve öğrenmeye teşvik eder.Tembel hayvanın ellerini çırpıp başını sallarken sayıları ve renkleri sayması için ayaklarındaki düğmelere basın.Neşeli Tembel Hayvan bunların yanı sıra diğer Linkimals arkadaşlarını tanıyabilir ve onlarla senkronize şekilde müzik ..

1.016,10₺
1'den 20'e kadar gösteriliyor. Toplam: 29 (2 Sayfa)

Kullanıcı Adı: @fisherprice

Çerezler Hakkında

Mümkün olan en iyi alışveriş deneyimini sunmak için çerezleri kullanıyoruz.
Daha fazla bilgi için; Gizlilik Politikası