Dr Brown's

Dr Brown's

@drbrown's

19 Ürün

0 Takipçi

...
  • July 15 tarihinde katıldı.
Dr Brown's Dar Ağız 2. Evre Silikon Biberon Emziği, 2'li

Dr Brown's Dar Ağız 2. Evre Silikon Biberon Emziği, 2'li

Dr. Brown's natural flow® biberon emzikleri en kaliteli silikondan yapılmış olup sadece Dr. Brown's natural flow® Biberonlarında kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmıştır.Kaynatılabilir, sterlize edilebilir.BPA içermez.3-6 ay arası bebekler içindir.İlk kullanımdan önce 5 dakika süreyle suda kaynatınız.Her kullanımdan önce temizleyiniz.Besleme emziklerini mama artıklarının kalmaması için her kullanımdan sonra uygun bir fırça veya benzeri malzeme ile temizleyiniz.Ellerinizin ve biberonu koyacağınız yüzeylerin temizliğine özen gösteriniz.Emziği, ağzı açık bir kapta 5 dakika kaynatınız.Daha uzu..

%16 İndirim
193,00₺ 229,90₺
Dr Brown's Dar Ağız 3. Evre Silikon Biberon Emziği, 2'li

Dr Brown's Dar Ağız 3. Evre Silikon Biberon Emziği, 2'li

Dr. Brown's natural flow® Biberon emzikleri en kaliteli silikondan yapılmış olup sadece Dr. Brown's natural flow® Biberonlarında kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmıştır.Kaynatılabilir, sterlize edilebilir.6 ay + bebekler içindir.BPA içermez.İlk kullanımdan önce 5 dakika süreyle suda kaynatınız.Her kullanımdan önce temizleyiniz.Besleme emziklerini mama artıklarının kalmaması için her kullanımdan sonra uygun bir fırça veya benzeri malzeme ile temizleyiniz.Ellerinizin ve biberonu koyacağınız yüzeylerin temizliğine özen gösteriniz.Emziği, ağzı açık bir kapta 5 dakika kaynatınız.Daha uzun süre..

%16 İndirim
193,00₺ 229,90₺
Dr Brown's Dar Ağız 4. Evre Silikon Biberon Emziği, 2'li

Dr Brown's Dar Ağız 4. Evre Silikon Biberon Emziği, 2'li

Dr. Brown's natural flow® Biberon emzikleri en kaliteli silikondan yapılmış olup sadece Dr. Brown's natural flow® Biberonlarında kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmıştır.Kaynatılabilir, sterlize edilebilir.9 ay + bebekler içindir.BPA içermez.İlk kullanımdan önce 5 dakika süreyle suda kaynatınız.Her kullanımdan önce temizleyiniz.Besleme emziklerini mama artıklarının kalmaması için her kullanımdan sonra uygun bir fırça veya benzeri malzeme ile temizleyiniz.Ellerinizin ve biberonu koyacağınız yüzeylerin temizliğine özen gösteriniz.Emziği, ağzı açık bir kapta 5 dakika kaynatınız.Daha uzun süre..

%16 İndirim
193,00₺ 229,90₺
Dr Brown's Dar Ağız Antikolik Cam Biberon, 120 ml

Dr Brown's Dar Ağız Antikolik Cam Biberon, 120 ml

Dr Brown's®Antikolik Options+ Cam BiberonTüm biberonlarımız (0-3 ay) biberon emziğiyle yenidoğana uygun olarak satılır.Borosilikat camdan üretilmiş olup, ısıya ve termal şoka dayanıklıdır; sıcak,soğuk ve kademeli sıcaklık değişikliklerine dayanır.BPA içermeyen, patentli Dr. Brown's Options+ Serisi biberonlar; gaz sancıları, tükürük ve geğirmeyi azalttığı ve besindeki C, A ve E vitaminlerini koruduğu klinik çalışmalar ile doğrulanmıştır.Göğüs benzeri şekli, yüksek kaliteli ,yumuşak silikon emziği ile daha doğal bir beslenme sağlar. Akışı Anne sütü ile beslenmeyi destekler.Anne göğüsünden bibero..

%12 İndirim
326,70₺ 369,90₺
Dr Brown's Dar Ağız Antikolik Cam Biberon, 250 ml

Dr Brown's Dar Ağız Antikolik Cam Biberon, 250 ml

Tüm biberonlarımız (0-3 ay) biberon emziğiyle yenidoğana uygun olarak satılır.Borosilikat camdan üretilmiş olup, ısıya ve termal şoka dayanıklıdır; sıcak,soğuk ve kademeli sıcaklık değişikliklerine dayanır.BPA içermeyen, patentli Dr. Brown's Options Serisi biberonlar; gaz sancıları, tükürük ve geğirmeyi azalttığı ve besindeki C, A ve E vitaminlerini koruduğu klinik çalışmalar ile doğrulanmıştır. Göğüs benzeri şekli, yüksek kaliteli, yumuşak silikon emziği ile daha doğal bir beslenme sağlar. Akışı anne sütü ile beslenmeyi destekler. Anne göğüsünden biberona biberondan anne göğsüne geçmeyi kolay..

%8 İndirim
341,50₺ 369,90₺
Dr Brown's Dar Ağız Medikal PP Biberon, 250 ml

Dr Brown's Dar Ağız Medikal PP Biberon, 250 ml

Yarık Dudak ve Damaklı Bebeklere ÖzelDr Brown’s® Özel Besleme Sistemi, tıbbi uzmanlar ile işbirliği içinde, beslenme zorlukları olan, yarık dudak veya damak gibi sorunları olan bebekler için tasarlanmıştır.Premature, emme güçlüğü çeken, yarık dudaklı/damaklı yenidoğan bebekler için kaşık ve sonda ile beslenmeye alternatif biberondur.Şişe ve emzik arasındaki valf sayesinde hava girişini önler.Emniyet mekanizması sayesinde sütün akışını kontrol eder ve vakum yapmadan biberondan süt akışı gerçekleşmez.Vakum gücü az olan prematüre ve yarık damaklı/dudaklı bebeklerin bile emiş ritmine uygun akış hı..

%11 İndirim
356,40₺ 399,90₺
Dr Brown's Dar Ağız PP Biberon, 60 ml

Dr Brown's Dar Ağız PP Biberon, 60 ml

Dr. Brown’s ® Mini Dar ağız Options + PP biberon (Prematüre Biberon Emziği ile)Dr. Brown’s™ Preemie Flow™ biberon emziği emme güçlüğü çeken bebeklerimiz için çok yavaş akışlı biberon emziği ile satılır.Dr. Brown’s 60 Ml biberonumuz bebeğinizin ilk günlerinde kullanım açısından sizin için pratik bir secim olacaktır.Bebeğiniz biraz büyüdükten sonra daha büyük bir biberona geçtiğinizde ise su veya bitkisel çay vermek için rahatlıkla kullanabilirsiniz.BPA içermeyen, polipropilen malzemeden üretilmiş, patentli Dr. Brown's Options+ Serisi biberonlar; gaz sancıları, tükürük ve geğirmeyi azalttığı ve ..

%11 İndirim
311,80₺ 349,90₺
Dr Brown's Dar Ağız Y Kesim Silikon Biberon Emziği, 2'li

Dr Brown's Dar Ağız Y Kesim Silikon Biberon Emziği, 2'li

Y Kesim Geniş Ağız Biberon Emziği (Yarı Akışkan Besinler İçin) 9 Ay+Dr. Brown Doğal Akış Biberon emzikleri en kaliteli silikondan yapılmış olup sadece Dr. Brown Doğal Akış Biberonlarında kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmıştır. Kaynatılabilir, sterlize edilebilir.İlk kullanımdan önce 5 dakika süreyle suda kaynatınız.Her kullanımdan önce temizleyiniz.Besleme emziklerini mama artıklarının kalmaması için her kullanımdan sonra uygun bir fırça veya benzeri malzeme ile temizleyiniz.Ellerinizin ve biberonu koyacağınız yüzeylerin temizliğine özen gösteriniz.Emziği, ağzı açık bir kapta 5 dakika ka..

%16 İndirim
193,00₺ 229,90₺
Dr Brown's Geniş Ağız 2. Evre Silikon Biberon Emziği, 2'li

Dr Brown's Geniş Ağız 2. Evre Silikon Biberon Emziği, 2'li

Benzersiz bir tasarıma sahip olan Dr Brown’ın Natural Flow® Seçenekleri + ™ Seviye 2 Geniş Ağızlı Emzik, beslenmesi gelişmiş bebekler için ideal, orta akışlı bir emziktir.Konturlu göğüs benzeri şekil, daha doğal bir biberonla besleme deneyimi için uygun bir mandalı teşvik eder. Tıp uzmanları ile birlikte tasarlanan doğru şekillendirilmiş meme şekli ve yüksek kaliteli, yumuşak silikon, daha rahat bir beslenme deneyimi sunar ve meme başı / meme başı karışıklığını önlemeye yardımcı olur.Antikolik dahili havalandırma sistemi ile birlikte Seviye 2 Geniş Boyunlu Emzik, bebeğe vakumu azalttığı, koliğ..

%8 İndirim
230,20₺ 249,90₺
Dr Brown's Geniş Ağız 3. Evre Silikon Biberon Emziği, 2'li

Dr Brown's Geniş Ağız 3. Evre Silikon Biberon Emziği, 2'li

Geniş Ağız Biberon Emzikleri sadece Options+ Geniş Ağız biberonlar ile uyumludur.Dr. Brown's natural flow® Biberon emzikleri en kaliteli silikondan yapılmış olup sadece Dr. Brown's natural flow® Biberonlarında kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmıştır.Kaynatılabilir, sterlize edilebilir.6 ay+ bebekler içindir.BPA içermez.İlk kullanımdan önce 5 dakika süreyle suda kaynatınız.Her kullanımdan önce temizleyiniz.Besleme emziklerini mama artıklarının kalmaması için her kullanımdan sonra uygun bir fırça veya benzeri malzeme ile temizleyiniz.Ellerinizin ve biberonu koyacağınız yüzeylerin temizliğin..

%8 İndirim
230,20₺ 249,90₺
Dr Brown's Geniş Ağız Cam Biberon, 150 ml

Dr Brown's Geniş Ağız Cam Biberon, 150 ml

Tüm biberonlarımız (0-3 ay) biberon emziğiyle yenidoğana uygun olarak satılır.Borosilikat camdan üretilmiş olup , ısıya ve termal şoka dayanıklıdır; sıcak,soğuk ve kademeli sıcaklık değişikliklerine dayanır.BPA içermeyen, patentli Dr. Brown's Options+ Serisi biberonlar; gaz sancıları, tükürük ve geğirmeyi azalttığı ve besindeki C, A ve E vitaminlerini koruduğu klinik çalışmalar ile doğrulanmıştır.Anne memesine benzeri şekli, yüksek kaliteli ,yumuşak silikon emziği ile daha doğal bir beslenme sağlar.Akışı Anne sütü ile beslenmeyi destekler. Anne memesinden biberona biberondan anne memesine geç..

%8 İndirim
504,90₺ 549,90₺
Dr Brown's Geniş Ağız Cam Biberon, 270 ml

Dr Brown's Geniş Ağız Cam Biberon, 270 ml

Dr Brown’s® Antikolik Options+ Cam BiberonTüm biberonlarımız (0-3 ay) biberon emziğiyle yenidoğana uygun olarak satılır.Borosilikat camdan üretilmiş olup , ısıya ve termal şoka dayanıklıdır; sıcak,soğuk ve kademeli sıcaklık değişikliklerine dayanır.BPA içermeyen, patentli Dr. Brown's Options Serisi biberonlar; gaz sancıları, tükürük ve geğirmeyi azalttığı ve besindeki C, A ve E vitaminlerini koruduğu klinik çalışmalar ile doğrulanmıştır.Anne memesine benzeri şekli, yüksek kaliteli ,yumuşak silikon emziği ile daha doğal bir beslenme sağlar.Akışı Anne sütü ile beslenmeyi destekler. Anne memes..

%5 İndirim
519,70₺ 549,90₺
Dr Brown's Geniş Ağız PP Biberon, 150 ml

Dr Brown's Geniş Ağız PP Biberon, 150 ml

Dr Browns biberonlar patentli özel hava dolaşım sistemi, biberonun içinde vakum ve hava kabarcıkları oluşmasını önler.Bu sayede gaz sancıları, kolik krizleri, aşırı salya akışı ve kusma miminum seviyeye indirilir.Aşırı emme gücü gerektirmediği için orta kulakta sıvı birikmesini önler.Bebeğin mamayı rahat emmesini ve beslenirken hava yutmasını önler.Mama veya sütün hava ile temas etmesini önleyerek sütteki C vitamini oranını korur.BPA(Bispenol-A) içermez.Kaynatılabilir, sterlize edilebilir...

%8 İndirim
341,50₺ 369,90₺
Dr Brown's Geniş Ağız PP Biberon, 270 ml

Dr Brown's Geniş Ağız PP Biberon, 270 ml

Dr Brown’s® Antikolik Options+ PP BiberonTüm biberonlarımız (0-3 ay) biberon emziğiyle yenidoğana uygun olarak satılır.BPA içermeyen, polipropilen malzemeden üretilmiş, patentli Dr. Brown's Options+ Serisi biberonlar; gaz sancıları, tükürük ve geğirmeyi azalttığı ve besindeki C, A ve E vitaminlerini koruduğu klinik çalışmalar ile doğrulanmıştır.Göğüs benzeri şekli, yüksek kaliteli ,yumuşak silikon emziği ile daha doğal bir beslenme sağlar.Akışı anne sütü ile beslenmeyi destekler. Anne göğüsünden biberona biberondan anne göğsüne geçmeyi kolaylaştırır.Bebeğinizin gaz sancıları bittiğinde hava ..

Avantajlı Fiyat
386,10₺ 399,90₺
Dr Brown's Geniş Ağız Y Kesim Silikon Biberon Emziği, 2'li

Dr Brown's Geniş Ağız Y Kesim Silikon Biberon Emziği, 2'li

Benzersiz bir tasarıma sahip olan Dr Brown’ın Natural Flow® Seçenekleri + ™ Y-Cut Geniş Ağızlı Emzik, daha kalın sıvılarla kullanılmak üzere üretilmiş hızlı akış emzikidir.Göğüs benzeri şekil, daha doğal bir biberonla besleme deneyimi için uygun bir mandalı teşvik eder. Tıp uzmanları ile birlikte tasarlanan doğru şekillendirilmiş meme şekli ve yüksek kaliteli, yumuşak silikon, daha rahat bir beslenme deneyimi sunar ve meme başı karışıklığını önlemeye yardımcı olur.Antikolik dahili havalandırma sistemi ile birlikte, Y Cut Wide-Neck emzik, bebeğe koliği azalttığı, geğirme ve rüzgarı azalttığı, b..

%18 İndirim
163,30₺ 199,90₺
Dr Brown's Options Dar Ağız PP Biberon, 120 ml

Dr Brown's Options Dar Ağız PP Biberon, 120 ml

Borosilikat camdan üretilmiş olup, ısıya ve termal soka dayanıklıdır; sıcak, soğuk ve kademeli sıcaklık değişikliklerine dayanır.BPA içermeyen, patentli Dr. Brown's Options Serisi biberonlar; gaz sancıları, tükürük ve geğirmeyi azalttığı ve besindeki C, A ve E vitaminlerini koruduğu klinik çalışmalar ile doğrulanmıştır.Göğüs benzeri şekli, yüksek kaliteli, yumuşak silikon emziği ile daha doğal bir beslenme sağlar.Akisi Anne sütü ile beslenmeyi destekler.Anne gögüsünden biberona biberondan anne gögsüne geçmeyi kolaylaştırır.Bebeginizin gaz sancilari bittiginde hava akis kanali çikartilarak sizd..

%11 İndirim
311,80₺ 349,90₺
Dr Brown's Options Dar Ağız PP Biberon, 250 ml

Dr Brown's Options Dar Ağız PP Biberon, 250 ml

Options Biberonlar ile, bebeğinizin gaz sancıları bittiğinde hava akış kanalı çıkarılarak da güvenle kullanılabilir.BPA içermeyen, patentli Dr. Brown’s Options Serisi biberonlar; gaz sancılarını azaltıyor ve besindeki C, A ve E vitaminlerini koruyor.Bebeğinizin gaz sancıları bittiğinde hava akış kanalı çıkarılarak sızdırma ve akma yaşanmadan kullanılmaya devam edilen Dr. Brown’s Options biberonlar bu özelliğiyle fark yaratıyor...

%7 İndirim
326,70₺ 349,90₺
Dr Brown's Options Geniş Ağız PP Biberon, 270 ml, Mavi

Dr Brown's Options Geniş Ağız PP Biberon, 270 ml, Mavi

Dr. Brown’s Options + biberonların tüm özellikleri şimdi desenli biberonlarda BPA içermeyen, polipropilen malzemeden üretilmiş, patentli Dr. Brown's Options+ Serisi biberonlar; gaz sancıları, tükürük ve geğirmeyi azalttığı ve besindeki C, A ve E vitaminlerini koruduğu klinik çalışmalar ile doğrulanmıştır.Anne memesine benzeri şekli, yüksek kaliteli, yumuşak silikon emziği ile daha doğal bir beslenme sağlar.Hava akış kanalı sayesinde negative basınç oluşturmaz .Damla damla ve sürekli bir akış sağlar. Anne sütü ile beslenme destekler.Anne memesinden biberona biberondan anne memesine geçmeyi ko..

%7 İndirim
371,20₺ 399,90₺
Dr Brown's Options Geniş Ağız PP Biberon, 270 ml, Pembe

Dr Brown's Options Geniş Ağız PP Biberon, 270 ml, Pembe

Dr. Brown’s Options + biberonların tüm özellikleri şimdi desenli biberonlarda BPA içermeyen, polipropilen malzemeden üretilmiş, patentli Dr. Brown's Options+ Serisi biberonlar; gaz sancıları, tükürük ve geğirmeyi azalttığı ve besindeki C, A ve E vitaminlerini koruduğu klinik çalışmalar ile doğrulanmıştır.Anne memesine benzeri şekli, yüksek kaliteli, yumuşak silikon emziği ile daha doğal bir beslenme sağlar.Hava akış kanalı sayesinde negative basınç oluşturmaz .Damla damla ve sürekli bir akış sağlar. Anne sütü ile beslenme destekler.Anne memesinden biberona biberondan anne memesine geçmeyi ko..

%7 İndirim
371,20₺ 399,90₺
1'den 19'e kadar gösteriliyor. Toplam: 19 (1 Sayfa)

Kullanıcı Adı: @drbrown's

Çerezler Hakkında

Mümkün olan en iyi alışveriş deneyimini sunmak için çerezleri kullanıyoruz.
Daha fazla bilgi için; Gizlilik Politikası